کوچک کردن کلیتوریس

کوچک کردن کلیتوریس

کلیتوریس چیست؟

یکی از حساس‌ترین نقاط بدن بانوان ناحیه واژینال و کوچک کردن کلیتوریس آن برایشان مهم است و کلیتوریس از چندین بخش مختلف تشکیل شده است.

حساس ترین قسمت ان بخش کلیتوریس بوده که به دلیل داشتن عصب های بسیار زیاد نقطه تحریک جنسی بانوان به شمار می‌ آید.

 کلیتوریس در قسمت بالایی واژن قرار گرفته و نقطه تحرکات جنسی بانوان می باشد، با تحریک کلیتوریس است که بانوان ارگاسم را تجربه خواهند کرد.

اما گاها ممکن است کلیتوریس دستخوش تغییرات و آسیب هایی شود که برای بانوان مشکلاتی را به همراه خواهد آورد، با این حال متخصصان سعی دارند به واسطه عمل های زیبایی مختلف اقدامات لازم برای کوچک کردن کلیتوریس را انجام داده تا بتوانند رضایت جنسی بانوان را به آنها بازگردانند.

 همواره باید بدانید که این آسیب ها برای بانوان کمی نگران کننده و ناخوشایند است که می توانند با انجام عمل های سرپایی به راحتی ناحیه کلیتوریس را تحت عمل قرار داده و آسیب پیش آمده را نیز برطرف نمایند.

اما باید بدانید که کلیتوریس بخش حساسی در بدن بانوان است که به دلیل تعداد زیادی عصب که دارد همواره باید تحت عمل جراحی بسیار دقیق و کاملا حساس قرار بگیرد.

متخصصان سعی دارند که برای کوچک کردن کلیتوریس حتماً این عمل را با دقت بسیار زیاد و تحت نظارت متخصصان و پزشکان کاربلد انجام دهند.

همچنین باید بدانید که کلیتوریس همان قدر که بخش مهمی به شمار می آید، می تواند عامل بسیاری از آسیب ‌ها و مشکلات جسمانی باشد که بانوان می توانند با عمل های جراحی مختلف بخش آسیب دیده کلیتوریس را از آن جدا کرده و علاوه بر حفظ سلامت خود می‌ توانند راحت تر فعالیت های جنسی خود ادامه دهند.

دلایل کوچک کردن کلیتوریس

دلایل کوچک کردن کلیتوریس
دلایل کوچک کردن کلیتوریس

با افزایش سن و شروع دوره میانسالی، سلامت جسمانی همه افراد تحت تاثیر قرار گرفته و روند بازسازی آنها کمی کندتر میشود.

بانوان نیز از این تغییرات مستثنا نبوده و ممکن است آسیب ها و مشکلاتی را در نواحی مختلف بدن به ویژه ناحیه واژن تجربه کنند.

رابطه جنسی مکرر، انجام عمل‌ های لگنی، زایمان طبیعی همگی عواملی هستند که می‌ توانند در نتیجه مشکلات زیادی مانند کلیتوریس بزرگ را به همراه آورند.

بزرگ بودن کلیتوریس برای بانوان مشکلات زیادی دارد که می‌ توانند تحت عمل های جراحی بسیار ساده بخش اضافه کلیتوریس را نیز برطرف نمایند.

 از مهمترین دلایل کوچک کردن کلیتوریس می‌ توان به افزایش اعتماد به نفس بانوان اشاره کرد که به دنبال آن رابطه جنسی بهتری را تجربه خواهند کرد.

البته با این کار بانوان به راحتی به اوج لذت جنسی رسیده و ارگاسم را نیز تجربه می‌ کنند.

بانوان در صورت داشتن کلیتوریس بزرگ نمی توانند از لباس های تنگ و چسبان استفاده کنند.

با کوچک کردن کلیتوریس دیگر چنین مشکلی نداشته و به راحتی می‌ توانند از پوشش های مختلف استفاده کنند، البته توجه داشته باشید که عمل کلیتوریس معمولا برای برداشت بخش‌ های اضافه کاربرد دارد.

متخصصان می‌ توانند برای برقراری توازن و زیبایی ظاهری، عمل های جراحی را برای کوچک کردن کلیتوریس انجام دهند.

آسیب‌ های ناشی از کلیتوریس بزرگ

بسیاری از بانوان با افزایش سن، انجام روابط جنسی و حتی زایمان های طبیعی و سایر عمل های جراحی در ناحیه واژن ممکن است مشکلات و آسیب‌ هایی را تجربه کنند که به مرور زمان برای آنها دردسر آفرین میشود.

همانطور که می‌ دانید کلیتوریس بخش بسیار مهمی در ناحیه تناسلی بانوان می باشد که هر گونه آسیب در این بخش می‌ تواند مانع از به ارگاسم رسیدن زنان شود.

معمولا بزرگ بودن کلیتوریس و نافرم شدن هر کدام از بخش های واژن عوارض و مشکلات زیادی به همراه داشته و معمولاً کلیتوریس به دلیل حساسیت بالاتر و میزان بیشتر عصب های تحریک پذیر برای بانوان دردسر بیشتری به همراه دارد.

با این حال بزرگ شدن کلیتوریس دلایل مختلفی دارد اما مسئله اصلی عوارضی است که به دنبال بزرگ شدن آن اتفاق می‌ افتد.

در پی بزرگ شدن کلیتوریس افراد درد و ناراحتی در ناحیه واژن را به طور مداوم تجربه کرده و حتی نمی‌ توانند ساده ترین فعالیت های ورزشی را انجام دهند.

با این‌ حال به هر دلیلی که کلیتوریس بزرگ شود منجر به بروز آسیب‌ های مختلف شده و عامل اصلی جذب آلودگی و عفونت در ناحیه واژن خواهد بود که علاوه بر بروز مشکلات و بیماری‌ های مختلف عضو مهمی مانند رحم نیز از آسیب های گوناگون محفوظ نخواهد ماند.

متخصصان سعی دارند تا با جراحی های مختلف و گاها لیزر درمانی بزرگ شدن کلیتوریس را کنترل کرده و با برداشت بخش‌ های اضافه وضعیت را به حالت عادی باز می گردانند.

اما باید بدانید که بزرگ شدن کلیتوریس به تنهایی محدودیت‌ های زیادی به همراه دارد و حتی ممکن است فرد از عوارض ناشی آن بی‌ خبر باشد.

به عنوان مثال اگر این عضو کوچک و پنهان بزرگ شود منجر به بروز التهاب در ناحیه واژن شده و افراد به طور پیوسته عفونت‌ های قارچی و یا مقاربتی را تجربه می‌ کنند.

یکی از مهمترین دلایل بزرگ شدن کلیتوریس اختلالات هورمونی است که ممکن است بنا به دلایل مختلف اتفاق بیفتد.

پزشکان و متخصصان هورمون استروژن را در بدن بانوان بسیار مهم دانسته و معتقدند که اختلال در میزان ترشح این هورمون آسیب های زیاد مانند تورم و بزرگی کلیتوریس را به همراه می آورد.

باید بدانید که میزان هورمون ها در بدن نقش مهمی دارند و حتی چنین عضو کوچک اما مهمی ممکن است تحت تاثیر منفی آنها قرار بگیرد.

در هر صورت اینکه چه عاملی باعث بزرگ شدن کلیتوریس میشود بخش مهم قضیه است و پزشکان با برطرف کردن علت اصلی می‌ توانند وضعیت این عضو حساس را به حالت عادی بازگرداند.

اما اگر بنا به دلایل مختلف فرد بزرگ شدن کلیتوریس را تجربه کند با اختلالات و مشکلات زیادی مواجه میشود که از شایع ترین آنها می توان به جذب راحت‌ تر آلودگی اشاره کرد و به دنبال آن افراد درگیری زیادی با بروز عفونت در ناحیه واژن خواهند داشت.

بزرگ شدن کلیتوریس را نباید نادیده بگیرید و اگر احساس می کنید که از حد طبیعی و نرمال خارج شده بهتر است با پزشک مربوطه مشورت کرده تا متخصصان پیش از دیر شدن بهترین روش های درمانی را پیش روی شما قرار دهند.

متخصصان و پزشکان با توجه به وضعیت مراجعین راه حل های مناسب را به آنها ارائه می‌ دهند و افراد می‌ توانند با اقدامات ساده و حتی پیشرفته مانع بزرگتر شدن کلیتوریس شوند.

حتی اگر پزشک لازم بداند بخش‌ های اضافه کلیتوریس طی جراحی‌ های کم تهاجمی برداشته شده تا ناحیه واژن از هرگونه آسیب و بیماری در امان باشد.

عمل کلیتوریس

امروزه بسیاری از متخصصان سعی دارند تا با روش‌ های مختلف اطلاعاتی مفید و کاربردی را در اختیار دیگران قرار داده تا بتوانند با کسب اطلاعات بیشتر از سلامت خود محافظت کنند.

همان طور که می دانید یکی از حساس ترین نقاط بدن بانوان ناحیه واژینال است که از بخش های مختلفی تشکیل میشود، حساس ترین بخش واژن کلیتوریس نام گذاری میشود زیرا دارای مقدار بسیار زیادی از عصب های تحریک پذیر است.

عملکرد این عضو حیاتی زمانی مشخص میشود که در حین رابطه جنسی فرد را به اوج لذت و ارگاسم می رساند.

اما کلیتوریس تنها جنبه جنسی نداشته و نقش بسیار زیادی را در سلامت جسمانی بانوان ایفا می کند، اما گاها به دلایل مختلف و حتی افزایش سن کلیتوریس از حد طبیعی کمی بزرگتر شده و مشکلاتی را برای بانوان به وجود می آورد.

متخصصان تنها راه حل برطرف کردن این آسیب را عمل کلیتوریس می دانند، اما مهم آن است که بتوانند با شیوه های جدید و البته کاربردی کلیتوریس را به حالت قبل بازگردانند.

عمل کلیتوریس باید با شیوه های درست و با حساسیت بسیار زیاد انجام شود تا متخصصان بتوانند تمامی عصب های این بخش حیاتی را حفظ کرده و در کنار آن بخش های اضافه و نامتقارن را برداشت کنند.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که اگر کلیتوریس بیش از حد طبیعی بزرگ شود ممکن است مشکلات و آسیب هایی را برای فرد به همراه آورد، که از شایع ترین آنها می‌ توان به عدم استفاده از پوشش‌ های تنگ اشاره کرد.

این بانوان زمانی که از پوشش های تنگ و چسبان استفاده می کنند به دلیل سایش زیاد کلیتوریس با سطح پارچه احساس سوزش و درد زیادی را متحمل میشوند، و قطعا با زخم ها و آسیب های گوناگون مواجه خواهند شد.

این بانوان می توانند با یک دوره بسیار کوتاه عمل کلیتوریس را انجام داده و سلامت خود را باز گردانند، به شما توصیه می‌ کنیم که اگر قصد انجام هرگونه عمل های اصلاحی در ناحیه کلیتوریس را دارید به پزشکان با تجربه و ماهر مراجعه کنید، تجربه زیاد پزشکان باعث میشود تا عمل کلیتوریس با سلامت کامل انجام شده و فرد خطرات جانبی را متحمل نخواهد شد.

همچنین باید بدانید که کلیتوریس بخش بسیار حساس و مهمی در اندام جنسی بانوان به شمار می‌ آید و اگر قرار است تحت عمل قرار بگیرد باید حتماً به واسطه پزشکان و متخصص باشد تا سلامت شخص به طور کامل حفظ شود و در کنار آن نتیجه مطلوب برای فرد حاصل گردد.

زمانی که شخصی برای ترمیم کلیتوریس به پزشک مراجعه می‌ کند، با توجه به شدت عارضه متخصصان روش های گوناگون را پیش روی افراد قرار خواهند داد که معمولاً عمل کلیتوریس در بین جراحی های مختلف، بسیار ساده و کاربردی تر به نظر می رسد.

متخصصان توصیه می‌ کنند که بعد از عمل کلیتوریس فرد برای مدت محدودی باید از سلامت خود مراقبت کند تا نتیجه مطلوب پس از عمل کلیتوریس حاصل شود، بهتر است که با یک مراقبت ساده و البته چند روزه و قرار گرفتن تحت نظر متخصصان عمل کلیتوریس را به سلامت سپری کنید تا نتیجه مطلوب حاصل شود و سلامت شما برای همیشه حفظ خواهد شد.

مراقبت های بعد از کوچک کردن کلیتوریس

مراقبت های بعد از کوچک کردن کلیتوریس
مراقبت های بعد از کوچک کردن کلیتوریس

یکی از عمل های زیبایی پرطرفدار در بین بانوان فرآیند کوچک کردن کلیتوریس است، که علاوه بر جنبه زیبایی می‌ تواند بسیاری از آسیب‌ ها و مشکلات جسمانی بانوان را نیز برطرف سازد.

اگر قصد انجام فرآیندهای زیبایی مانند کوچک کردن کلیتوریس را دارید به شما توصیه می کنیم که حتما برای انجام این عمل به پزشکان ماهر و مراکز درمانی معتبر مراجعه نمایید.

پزشکان متخصص می توانند همواره عمل های زیبایی حساسی مانند کوچک کردن کلیتوریس را انجام داده و نتیجه مطلوب را برای شما حاصل نمایند.

متخصصان پس از کوچک کردن کلیتوریس به بانوان توصیه می‌ کنند

 اگر زخم و بخیه هایی را متحمل می شوند حتماً تا مدت زمان یک الی دو هفته به خوبی از جای زخم خود مراقبت کرده و مرتبا با مواد ضد عفونی کننده ناحیه کلیتوریس را شستشو دهند، و با پانسمان های مختلف اجازه عبور آلودگی ها و باکتری ها را به زخم ندهند.

در چنین شرایطی انجام هرگونه فعالیت های ورزشی، نشستن و برخاستن های طولانی برای افراد کاملاً مضر بوده و به هیچ عنوان نباید چنین فرآیندی را انجام دهید.

بهتر است که در این دوره از لباس زیرهای مناسب و نخی استفاده کنید و در زمان استراحت با پوشیدن یک لباس بلند و خنک اجازه دهید که هوا و اکسیژن کافی به زخم شما برسد تا روند بهبود آن سرعت بگیرد.

 اگر در چند روز اول پس از عمل کوچک کردن کلیتوریس به حمام می روید به شما توصیه می کنیم به هیچ عنوان از شوینده های قوی استفاده نکنید و در مجاورت آب و رطوبت برای مدت طولانی قرار نگیرید و بهتر است که تایم حمام خود را تا حد ممکن کوتاه کنید.

پس از شستشوی ناحیه کلیتوریس هم در حمام و هم در دستشویی حتما از باد خنک سشوار استفاده کرده تا بتوانید هر گونه رطوبت را از این ناحیه به طور کامل خشک کنید.

باقی ماندن رطوبت در ناحیه کلیتوریس می تواند عاملی برای تجمع باکتری ها و نهایتاً بروز عفونت باشد.

 اگر متخصصان برای شما داروهای ضد التهاب، انواع مسکن و آنتی بیوتیک را تجویز کرده اند بهتر است که طبق گفته و نظر پزشکی این داروها را در فواصل زمانی مشخص شده و مقادیر معین استفاده کنید تا آسیب های جدی متوجه شما نشده و مشکلات متعددی را تجربه نکنید.

ناگفته نماند که برای شروع رابطه جنسی حتما باید با پزشک خود مشورت کرده و چکاپ ها و معاینات تکمیلی را انجام دهید و در صورت بهبودی کامل می توانید بدون هیچگونه مانع فعالیت های جنسی خود را آغاز کرده و همواره لذت بیشتری از روابط جنسی شامل شما خواهد شد.

در این شرایط قطعاً بانوان ارگاسم را راحت‌ تر تجربه کرده و لذت جنسی افزایش پیدا می‌ کند و از روابط زناشویی خود رضایت بیشتری خواهند داشت.

چنین شرایطی می‌ تواند بر اعتماد به نفس بانوان تاثیرات مثبت داشته و همواره احساس رضایت آنها نسبت به شرایط جسمی خود بیشتر و بیشتر خواهد شد.

حقایقی در مورد کلیتوریس

حقایقی در مورد کلیتوریس
حقایقی در مورد کلیتوریس

شاید برایتان جالب باشد بدانید که کلیتوریس حساس ترین عضو بدن بانوان بوده که بین ۸ تا ۱۲ هزار عصب در این نقطه جمع شده است که البته قدرت تحریک پذیری بسیار زیادی دارند.

تنها کاری که کلیتوریس در بدن بانوان انجام می دهد ایجاد ارگاسم و رسیدن به اوج لذت است و هیچ وظیفه دیگری ندارد.

اما حقیقتی که باید در مورد این عضو حیاتی بدانید این است که در طول زندگی بانوان اندازه کلیتوریس بزرگتر شده و به مرور زمان می‌ تواند از بخش لابیاها خارج شود.

اگر چنین اتفاقی بروز پیدا کند برای بانوان درد و سایش بسیار زیادی به همراه داشته که در چنین شرایطی بانوان می توانند برای کوچک کردن کلیتوریس به مراکز درمانی مراجعه کنند.

 با توجه به شدت عارضه متخصصان سعی دارند با روش‌ های نوین و کم خطر کلیتوریس را کوچک کرده و سلامت بانوان را باز گردانند.

طی عمل جراحی که برای کوچک کردن کلیتوریس انجام می شود.

پزشک باید دقت بسیار بالایی داشته باشد؛ در غیر این صورت می تواند نقطه تحریک پذیر بدن بانوان را به طور کامل از بین ببرد، به همین دلیل است که ریسک انجام عمل زیبایی کلیتوریس بسیار بالا می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *