کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی  یکی از روش هایی است که در جاهای مختلفی از بدن زن و مرد صورت می گیرد. کربوکسی تراپی یکی از بهترین روش هایی است که امروزه در علم پزشکی کارایی بسیار زیادی دارد و یکی از مهمترین کاربرد ها در علم پزشکی برای از بین بردن مشکلات پزشکی است.

یکی از قسمت هایی از بدن که نیاز به کربوکسی تراپی دارد کربوکسی تراپی واژن است. کربوکسی تراپی یکی از روش‌های بسیار مناسب است که هزینه کمتری دارد کربوکسی تراپی به سلامت انسان کمک فراوان می کند.

پوست افراد با بالا رفتن سن و به وجود آمدن تنش های مختلف به مرور تغییر حالت ارتجاعی خود را از دست می دهد.

با استفاده از روش کربوکسی تراپی بسیاری از مشکلات از بین می ‌رود هنگامی که سن بالا می رود بدن اکسیژنش کم می شود یا هنگامی که بدن به اکسیژن نیاز دارد اکسیژن اصلی را از اندام ها دریافت می‌کند.

اگر دریافت نکند مشکلات زیادی را به دنبال می‌آورد بنابراین کربوکسی تراپی یکی از روش های از بین بردن این مشکلات است و کمک فراوانی می‌کند.

کربوکسی تراپی همانطور که از نامش مشخص است با تزریق گاز کربن دی اکسید یا همان گاز co۲ در سطح پوست زیر پوست می رود و باعث کلاژن سازی و جوان سازی پوست می شود.

در واقع باتجربه گاز کربن دی اکسید اکسیژن در قسمت های مختلفی از بدن افزایش خواهد یافت. به زیبا سازی پوست کمک فراوانی می کند در ادامه در این مقاله شما را با کاربرد کربوکسی تراپی در مطب و تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان کربوکسی تراپی و عوامل متعدد مرتبط آشنا می کنیم. برای اطلاعات بیشتر متن زیر را راجع به کربوکسی تراپی مطالعه بفرمایید.

کاربرد کربوکسی تراپی

کاربرد کربوکسی تراپی
کاربرد کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی کاربردهای بی شماری دارد که به اختصار کاربرد ان ها را برای شما شرح می دهیم و از بین بردن لکه های ناشی از آن دوران حاملگی از بین بردن ملاسما کمک فراوانی می‌کند. افرادی که به هر دلیلی با بالا رفتن سن و کم تحرکی سلولیت ها و چربی های موضعی در اطراف پهلو و ران شکم و باسن دارند با استفاده از کربوکسی تراپی می‌توان آن را درمان کنند.

به رفع استرچ مارک یا همان خطوطی که به دلیل لاغری و چاقی و بارداری یا بیماری ‌های مختلف وجود داره کمک می کند به از بین بردن اسکار های قدیمی و زخم ها که از عمل جراحی است کمک فراوانی می‌کند به جوانسازی واژن کمک می کند باعث افزایش خون رسانی و کلاژن سازی در سطح بدن می شود. خشکی واژن را بهبود می بخشد.

به رفع تیرگی کشاله ران و ناحیه تناسلی و زیر بغل کمک فراوانی می‌کند افرادی که می خواهند قسمت های مختلف از بدنشان زیبا باشد با استفاده از کربوکسی تراپی می توانند زیبایی را به بدنشان بیاورد و همچنین به بازسازی و جوان سازی بافت خارجی ناحیه تناسلی کمک می کند.

تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان کربوکسی تراپی

تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان کربوکسی تراپی بسته به نوع بدن میزان اکسیژنی که بدن می‌خواهد متفاوت است اما به طور کلی و به صورت میانگین دوره کربوکسی تراپی بین ۷۹ جلسه است و در فاصله های بین سه تا پنج هفته مورد نیاز می باشد همچنین هنگامی که تمام دوره ها تکمیل شد می توانیم هر هشت ماه یا نه ماه یکبار به کربوکسی تراپی اقدام کنید.

در واقع تعداد جلسات کربوکسی تراپی زیر نظر پزشکان متغیر است و در زیر نظر پزشک دیگر ممکن است متفاوت باشد. بهتر است در این موارد به سخن پزشکتان گوش دهید.

هزینه کربوکسی تراپی

هزینه کربوکسی تراپی در شهرهای بزرگ و در شهرهای کوچک بسیار متفاوت ‌تر است. هر چقدر شهری که می خواهید کربوکسی تراپی را انجام دهید بزرگتر باشد.

قطعا هزینه آن گران تر است به عنوان مثال هزینه کربوکسی تراپی در شهری مثل تهران گران تر است ولی در هزینه کربوکسی تراپی در شهری مثل همدان ارزان تر می باشد. اما بازهم تخصص پزشکی کلینیک و در نوع دستگاه در بالا رفتن هزینه ها تاثیرگذار است به عنوان مثال هر چقدر دستگاه به روز تر باشد هزینه کربوکسی تراپی بیشتر می شود.

کربوکسی تراپی واژن

کربوکسی تراپی واژن
کربوکسی تراپی واژن

یکی از قسمت هایی بدن که کربوکسی تراپی واژن در آن قسمت صورت می گیرد واژن است. کربوکسی تراپی واژن یکی از عمل های پرطرفدار است که امروزه در کشورهای خاورمیانه از آن استفاده می شود خانم هایی که تیرگی قسمت های تناسلی بدنشان زیاد است و عدم افزایش اعتماد بنفس خو همراه هستند با استفاده از روش کربوکسی تراپی تیرگی های واژن از بین می رود.

عوامل مختلف مثل علل ژنتیکی در تیرگی واژن در خانم ها موثر هستند کاهش کلاژن هنگامی که در قسمت واژن اتفاق بیفتد قسمت تناسلی سیاه می شود با استفاده از کربوکسی تراپی واژن می توان زیبایی را به آن ناحیه برگردانید.

نشستن های طولانی مدت و استفاده از شلوارهای تنگ می تواند در تیره شدن واژن نقش اساسی داشته باشد افرادی که ورزشکار هستند و ورزش هایی مثل دوچرخه سواری اسب سوار انجام می دهند می توانند دچار تیرگی واژن شوند.

بنابراین این افراد مناسب برای کربوکسی تراپی واژن هستند. کربوکسی تراپی یکی از کم تهاجمی ترین و بهترین روش هایی است که با استفاده از تزریق گاز دی اکسید کربن صورت می‌گیرد این روش  با سوزن های کوچکی است که گاز کربن دی اکسید را به واژن تزریق می کند و زیبایی واژن را چند برابر می کند.

مزایای کربوکسی تراپی ناحیه تناسلی

کربوکسی تراپی در هر جایی از بدن که صورت گیرد تاثیر بیشماری دارد کربوکسی تراپی در واژن اعتماد به نفس را بالا می برد میزان میل جنسی در خانم ها افزایش پیدا می‌کند و از بین بردن چین و چروک های بدن بانو کمک فراوانی می کند.

افرادی که ترک های پوستی در سطح واژن به دلیل زایمان های سزارین و طبیعی دارند با استفاده از کربوکسی تراپی درمان می‌شوند به رفع اسکار های ناحیه تناسلی کمک می کند افرادی که قسمتی از ناحیه تناسلی شان دچار افتادگی هست با استفاده از کربوکسی تراپی به زیبایی آن کمک می کند.

کربوکسی تراپی باید زیر نظر پزشک متخصص یا فوق تخصص زنان صورت گیرد و هر کسی هر پزشکی کاندیدای مناسب برای انجام روش کربوکسی تراپی نیز کربوکسی تراپی روش های مختلفی دارد. بهتر از شما از به روزترین دستگاه و به روز ترین روش استفاده کنید. راجع به کلینیک و مرکز که به آن مراجعه می کنید تحقیقات لازم را انجام دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *