لابیاپلاستی چیست؟

خدمات لابیاپلاستی در ایلام

لابیاپلاستی چیست؟

امروزه بسیاری از بانوان تمایل دارند برای زیباتر کردن نواحی مختلف بدن از روش‌ های کم خطر و کاربردی استفاده کنند.

یکی از عمل های زیبایی پرطرفدار در بین بانوان عمل لابیاپلاستی است که برای درمان آسیب ها و هر گونه عدم متقارن در قسمت لابیای واژینال مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

همواره باید بدانید دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است باعث از بین رفتن فرم و شکل اصلی لابیاها در بانوان شود، که این امر می‌ تواند باعث کاهش میزان اعتماد به نفس و وجود احساس ناخوشایند برای این افراد شود.

البته با وجود فرایند لابیاپلاستی هرگونه نقص در ناحیه لابیاها قابل بهبود خواهد بود و شما می توانید با کمترین میزان عارضه و دوره نقاهت کوتاه این عمل را انجام داده و زیبایی ناحیه واژینال را بازگردانید.

بهتر است که برای انجام لابیاپلاستی حتما به پزشکانی مراجعه کنید که در این زمینه تخصص کافی داشته باشند، زیرا می‌ توانند بهترین نتیجه را با کمترین میزان آسیب و در کوتاه ترین زمان برای شما فراهم سازند.

همواره به شما توصیه می‌ کنیم که هرگونه آسیب و نقص در ناحیه لابیا ها را جدی بگیرید، زیرا علاوه بر داشتن فرم نازیبا می‌ توانند باعث ایجاد آسیب ها و بیماری های مختلف شده و در دراز مدت مشکلات جدی‌ تری را برای شما به همراه می آورد.

روش انجام لابیاپلاستی

روش انجام لابیاپلاستی
روش انجام لابیاپلاستی

یکی از بزرگترین دغدغه و مسائله ای که برای بانوان پیش از انجام لابیاپلاستی به وجود می‌ آید این است که این فرآیند با چه شیوه ای و چگونه انجام میشود و آیا خطرات و آسیب هایی را برای شخص به همراه دارد یا خیر.

باید بدانید که پیش از انجام لابیاپلاستی حتما باید به مراکز معتبر و پزشکانی که تجربه کافی را در این زمینه دارا هستند مراجعه کنید، تا بتوانند با اطمینان بهترین نتیجه را برای شما حاصل کنند.

اما مسئله مهم تر این است که فرآیند لابیاپلاستی معمولاً به صورت سرپایی و کم تهاجم انجام میشود، به گونه‌ ای که ممکن است این روش به صورت جراحی های بسیار ساده و نهایتاً به صورت لیزر درمانی انجام پذیرد.

انتخاب روش های مختلف برای لابیاپلاستی بر عهده پزشک است و با توجه به میزان عارضه می توانند بهترین گزینه را برای شما انتخاب کنند. در هر صورت لابیاپلاستی روشی کاملاً مطمئن، کم عارضه و کم خطر برای بانوانی است که مشکلات متعدد و شدید را در ناحیه لابیاها تجربه می‌ کنند.

این افراد می توانند با خیال راحت به پزشک مراجعه کرده و حتی این فرآیند را بدون نیاز به بستری در مراکز درمانی و بیمارستان‌ ها، در مطب پزشک به انجام دهند.

دوره نقاهت لابیاپلاستی بسیار کوتاه است و با یک مراقبت کوتاه مدت و اصولی می‌ توانید طی چند روز نتیجه مطلوب را دریافت کرده و آسیب‌ ها و مشکلات جانبی را متحمل نخواهید شد.

در هر صورت باید بدانید لابیاپلاستی روشی مطمئن برای درمان نقص های ناحیه لابیاها و واژن است که با کمترین میزان خطر پزشک می تواند بخش های اضافه را برداشته و هرگونه نقص و آسیب را ترمیم کند.

این فرآیند به کاهش بیماری های داخلی کمک فراوانی خواهد کرد و روشی مطمئن برای درمان هرگونه مشکل در قسمت لابیاها می باشد.

مراقبت های قبل از لابیاپلاستی

مراقبت های قبل از لابیاپلاستی
مراقبت های قبل از لابیاپلاستی

حتما شما هم می دانید یکی از عمل های زیبایی و درمانی برای بهبود نواقص موجود در ناحیه واژن لابیاپلاستی می باشد که پزشکان به واسطه این فرایند می توانند نقص و آسیب های پیش آمده را بهبود بخشیده و علاوه بر زیباتر کردن واژن هر گونه آسیب های گوناگون را برطرف می کنند تا سلامت بانوان حفظ شود.

اما زمانی که برای لابیاپلاستی به پزشک مراجعه می‌ کنید متخصصان در مرحله اول انجام چند تست و آزمایش را برای بانوان الزامی می دانند که از مهمترین آنها باید به تست بارداری و تست پاپ اسمیر اشاره کرد.

در صورت منفی بودن تست بارداری و مناسب بودن نتیجه پاپ اسمیر پزشکان باید مراحل بعدی را طی کرده و از بیمار می خواهند که هرگونه بیماری‌ های زمینه‌ ای را برای آنها شرح دهد.

بهتر است که قبل از لابیاپلاستی هرگونه داروهای مصرفی و مکمل ها و تقویتی ها را با پزشک خود در میان گذاشته تا متخصصان اطلاعات دقیقی از وضعیت جسمانی شما داشته باشند.

پزشکان توصیه می کنند که قبل از لابیاپلاستی از هیچ نوع دارویی که برای رقیق کردن خون مناسب هستند استفاده نکنید، زیرا ممکن است حین جراحی با افزایش میزان خونریزی سلامت فرد به خطر بیفتد.

با این حال توصیه میشود مراقبت های قبل از لابیاپلاستی را جدی بگیرید و با رعایت چند نکته ساده می توانید ضمن انجام این عمل زیبایی و درمانی بهترین نتیجه را دریافت کنید.

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی
مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

پس از انجام لابیاپلاستی توسط پزشکان با تجربه و ماهر چندین دستورالعمل به بیمار اعلام می گردد که با رعایت آنها می توانند سریع نتیجه مطلوب را دریافت کرده و در کنار حفظ سلامت از ماندگاری زیاد آن بهره مند خواهند شد.

پزشکان بعد از لابیاپلاستی توصیه می‌ کنند که به هیچ عنوان فعالیت های سنگین را در طول روز انجام ندهید، زیرا ممکن است ترمیم زخم‌ ها را به تأخیر انداخته و فرد آسیب های گوناگون مانند عفونت را تجربه می کند.

اگر بعد از لابیاپلاستی پزشکان انواع آنتی بیوتیک و یا مکمل ها را برای شما تجویز می کنند بهتر است که در زمان مناسب و با دوز مشخص از آنها استفاده کنید زیرا مصرف این داروها ترمیم زخم ها را سرعت بخشیده و از آسیب ها و بیماری‌ های گوناگون و انواع عفونت در امان خواهید بود.

بعد از انجام لابیاپلاستی استفاده از لباس زیر های تنگ و شلوارهای چسبان برای افراد کاملا ممنوع است زیرا می‌ تواند در نتیجه عمل تاثیرات منفی داشته و سلامت فرد را با خطر مواجه می‌ کند.

پزشکان بعد از لابیاپلاستی دوره های چکاپ معینی را برای شما در نظر می‌ گیرند که بهتر است به موقع و در تایم مشخص شده جهت بررسی نتیجه عمل و روند بهبود زخم ها به پزشک مراجعه کرده و متخصصان می توانند وضعیت و نتیجه را به شما اعلام نمایند.

هرگونه روابط جنسی برای این افراد ممنوع است و تا زمانی که پزشک تشخیص نداده است بهتر است که از سلامت خود محافظت کرده و همواره برای مدت طولانی در مجاورت با آب و رطوبت قرار نگیرید تا محلی برای تجمع آلودگی ها و رشد باکتری ها نباشد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *