لابیاپلاستی چیست؟

خدمات لابیاپلاستی در ایلام

لابیاپلاستی چیست؟

امروزه بسیاری از بانوان تمایل دارند برای زیباتر کردن نواحی مختلف بدن از روش‌ های کم خطر و کاربردی استفاده کنند.

یکی از عمل های زیبایی پرطرفدار در بین بانوان عمل لابیاپلاستی است که برای درمان آسیب ها و هر گونه عدم متقارن در قسمت لابیای واژینال مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

همواره باید بدانید دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است باعث از بین رفتن فرم و شکل اصلی لابیاها در بانوان شود، که این امر می‌ تواند باعث کاهش میزان اعتماد به نفس و وجود احساس ناخوشایند برای این افراد شود.

البته با وجود فرایند لابیاپلاستی هرگونه نقص در ناحیه لابیاها قابل بهبود خواهد بود و شما می توانید با کمترین میزان عارضه و دوره نقاهت کوتاه این عمل را انجام داده و زیبایی ناحیه واژینال را بازگردانید.

بهتر است که برای انجام لابیاپلاستی حتما به پزشکانی مراجعه کنید که در این زمینه تخصص کافی داشته باشند، زیرا می‌ توانند بهترین نتیجه را با کمترین میزان آسیب و در کوتاه ترین زمان برای شما فراهم سازند.

همواره به شما توصیه می‌ کنیم که هرگونه آسیب و نقص در ناحیه لابیا ها را جدی بگیرید، زیرا علاوه بر داشتن فرم نازیبا می‌ توانند باعث ایجاد آسیب ها و بیماری های مختلف شده و در دراز مدت مشکلات جدی‌ تری را برای شما به همراه می آورد.

روش انجام لابیاپلاستی

روش انجام لابیاپلاستی
روش انجام لابیاپلاستی

یکی از بزرگترین دغدغه و مسائله ای که برای بانوان پیش از انجام لابیاپلاستی به وجود می‌ آید این است که این فرآیند با چه شیوه ای و چگونه انجام میشود و آیا خطرات و آسیب هایی را برای شخص به همراه دارد یا خیر.

باید بدانید که پیش از انجام لابیاپلاستی حتما باید به مراکز معتبر و پزشکانی که تجربه کافی را در این زمینه دارا هستند مراجعه کنید، تا بتوانند با اطمینان بهترین نتیجه را برای شما حاصل کنند.

اما مسئله مهم تر این است که فرآیند لابیاپلاستی معمولاً به صورت سرپایی و کم تهاجم انجام میشود، به گونه‌ ای که ممکن است این روش به صورت جراحی های بسیار ساده و نهایتاً به صورت لیزر درمانی انجام پذیرد.

انتخاب روش های مختلف برای لابیاپلاستی بر عهده پزشک است و با توجه به میزان عارضه می توانند بهترین گزینه را برای شما انتخاب کنند. در هر صورت لابیاپلاستی روشی کاملاً مطمئن، کم عارضه و کم خطر برای بانوانی است که مشکلات متعدد و شدید را در ناحیه لابیاها تجربه می‌ کنند.

این افراد می توانند با خیال راحت به پزشک مراجعه کرده و حتی این فرآیند را بدون نیاز به بستری در مراکز درمانی و بیمارستان‌ ها، در مطب پزشک به انجام دهند.

دوره نقاهت لابیاپلاستی بسیار کوتاه است و با یک مراقبت کوتاه مدت و اصولی می‌ توانید طی چند روز نتیجه مطلوب را دریافت کرده و آسیب‌ ها و مشکلات جانبی را متحمل نخواهید شد.

در هر صورت باید بدانید لابیاپلاستی روشی مطمئن برای درمان نقص های ناحیه لابیاها و واژن است که با کمترین میزان خطر پزشک می تواند بخش های اضافه را برداشته و هرگونه نقص و آسیب را ترمیم کند.

این فرآیند به کاهش بیماری های داخلی کمک فراوانی خواهد کرد و روشی مطمئن برای درمان هرگونه مشکل در قسمت لابیاها می باشد.

چه زمانی انجام لابیاپلاستی الزامی می باشد؟

یکی از روش‌ های درمانی کاربردی که امروزه مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است فرایند لابیاپلاستی می باشد که این واسطه بانوان می توانند بافت آسیب‌ دیده واژن را ترمیم کرده و علاوه بر حفظ زیبایی می توانند از سلامت خود به خوبی محافظت کنند.

شاید این مسئله به وجود آید که عمل لابیاپلاستی برای چه کسانی مناسب است و چه زمانی انجام این عمل الزامی می باشد.

مسئله مهم این است که لابیاپلاستی برای برخی از بانوان روش درمانی به شمار می‌ آید که می‌ تواند از عوارض و آسیب های جسمانی جلوگیری کند.

پزشکان بر این باورند که بزرگ شدن لابیاها بر اثر مسائل اکتسابی بوده و یا به صورت ژنتیکی اتفاق می‌ افتد و در هر صورت محدودیت‌ های زیادی را برای بانوان به همراه دارد.

در قدم اول وجود لابیاهای بزرگ ممکن است برای برخی از افراد دردناک باشد و به واسطه پوشیدن البسه تنگ ممکن است سایش زیادی را  در سطح پوست پیش آورده و سوزش و زخم های مختلف را در این ناحیه تجربه خواهند کرد.

این افراد با وجود لابیا های بزرگ نمی توانند فعالیت های ورزشی خاص مانند دوچرخه سواری را انجام دهند و حتی نشستن های طولانی مدت برای آنها آزار دهنده خواهد بود.

این افراد ممکن است بیش از دیگر بانوان در معرض تجمع آلودگی و عفونت قرار بگیرند و به واسطه خروج لابیاها از بخش واژن تجمع آلودگی افزایش پیدا کرده و انتقال آن را به اغصای حساس و دهانه رحم با سرعت بیشتری انجام می پذیرد.

پزشکان و متخصصان در مواردی وجود لابیاهای بزرگ را عاملی برای گسترش بیماری‌ های مختلف دانسته که می‌ تواند برای بانوان منجر به ایجاد محدودیت‌ های زیادی شود.

در چنین شرایطی انجام لابیاپلاستی برای بانوان راه نجاتی از آسیب های جسمانی می باشد و به واسطه انجام این عمل ساده و کوچک به راحتی می‌ توانند مانند دیگر بانوان فعالیت های شخصی خود را بدون محدودیت انجام دهند.

همچنین پوشیدن البسه تنگ برای آنها به راحتی امکان پذیر است و هیچ محدودیتی نخواهند داشت.

اگر پزشک متوجه شود که به واسطه وجود لابیاهای بزرگ فرد عوارض جسمانی و بیماری های داخلی زیادی را تجربه می‌ کند به آنها توصیه می‌شود که لابیاپلاستی را انجام داده تا از عوارض بیشتر جلوگیری نمایند.

بر اساس شدت عارضه پزشکان و متخصصان لابیاپلاستی را با شیوه های مختلف برای بانوان انجام می دهند که در نهایتا بهترین نتیجه حاصل میشود.

لابیاپلاستی معمولاً به صورت لیزری و یا به واسطه جراحی های بسیار کوچک انجام می پذیرد و نیازی به مراقبت های قبل و بعد از عمل نخواهید داشت، با رعایت چند نکته ساده شما می توانید از سلامتی خود به خوبی محافظت کرده تا نتیجه مطلوب برای شما حاصل شود.

لابیاپلاستی در شمار فرایندهای بسیار ساده قرار می‌ گیرد و اگر پزشکان و متخصصان با مهارت و تجربه کافی این فرآیند را انجام دهند بیماران نیز از نتیجه مناسبی بهره مند شده و همواره می‌ توانند از سلامت و زیبایی خود استفاده کنند، توجه داشته باشید که لابیاپلاستی با شیوه‌ های مختلفی انجام میشود و دریافت نتیجه مطلوب بستگی به وضعیت بیمار و مهارت پزشک خواهد داشت.

مراقبت های قبل از لابیاپلاستی

مراقبت های قبل از لابیاپلاستی
مراقبت های قبل از لابیاپلاستی

حتما شما هم می دانید یکی از عمل های زیبایی و درمانی برای بهبود نواقص موجود در ناحیه واژن لابیاپلاستی می باشد که پزشکان به واسطه این فرایند می توانند نقص و آسیب های پیش آمده را بهبود بخشیده و علاوه بر زیباتر کردن واژن هر گونه آسیب های گوناگون را برطرف می کنند تا سلامت بانوان حفظ شود.

اما زمانی که برای لابیاپلاستی به پزشک مراجعه می‌ کنید متخصصان در مرحله اول انجام چند تست و آزمایش را برای بانوان الزامی می دانند که از مهمترین آنها باید به تست بارداری و تست پاپ اسمیر اشاره کرد.

در صورت منفی بودن تست بارداری و مناسب بودن نتیجه پاپ اسمیر پزشکان باید مراحل بعدی را طی کرده و از بیمار می خواهند که هرگونه بیماری‌ های زمینه‌ ای را برای آنها شرح دهد.

بهتر است که قبل از لابیاپلاستی هرگونه داروهای مصرفی و مکمل ها و تقویتی ها را با پزشک خود در میان گذاشته تا متخصصان اطلاعات دقیقی از وضعیت جسمانی شما داشته باشند.

پزشکان توصیه می کنند که قبل از لابیاپلاستی از هیچ نوع دارویی که برای رقیق کردن خون مناسب هستند استفاده نکنید، زیرا ممکن است حین جراحی با افزایش میزان خونریزی سلامت فرد به خطر بیفتد.

با این حال توصیه میشود مراقبت های قبل از لابیاپلاستی را جدی بگیرید و با رعایت چند نکته ساده می توانید ضمن انجام این عمل زیبایی و درمانی بهترین نتیجه را دریافت کنید.

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی
مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

پس از انجام لابیاپلاستی توسط پزشکان با تجربه و ماهر چندین دستورالعمل به بیمار اعلام می گردد که با رعایت آنها می توانند سریع نتیجه مطلوب را دریافت کرده و در کنار حفظ سلامت از ماندگاری زیاد آن بهره مند خواهند شد.

پزشکان بعد از لابیاپلاستی توصیه می‌ کنند که به هیچ عنوان فعالیت های سنگین را در طول روز انجام ندهید، زیرا ممکن است ترمیم زخم‌ ها را به تأخیر انداخته و فرد آسیب های گوناگون مانند عفونت را تجربه می کند.

اگر بعد از لابیاپلاستی پزشکان انواع آنتی بیوتیک و یا مکمل ها را برای شما تجویز می کنند بهتر است که در زمان مناسب و با دوز مشخص از آنها استفاده کنید زیرا مصرف این داروها ترمیم زخم ها را سرعت بخشیده و از آسیب ها و بیماری‌ های گوناگون و انواع عفونت در امان خواهید بود.

بعد از انجام لابیاپلاستی استفاده از لباس زیر های تنگ و شلوارهای چسبان برای افراد کاملا ممنوع است زیرا می‌ تواند در نتیجه عمل تاثیرات منفی داشته و سلامت فرد را با خطر مواجه می‌ کند.

پزشکان بعد از لابیاپلاستی دوره های چکاپ معینی را برای شما در نظر می‌ گیرند که بهتر است به موقع و در تایم مشخص شده جهت بررسی نتیجه عمل و روند بهبود زخم ها به پزشک مراجعه کرده و متخصصان می توانند وضعیت و نتیجه را به شما اعلام نمایند.

هرگونه روابط جنسی برای این افراد ممنوع است و تا زمانی که پزشک تشخیص نداده است بهتر است که از سلامت خود محافظت کرده و همواره برای مدت طولانی در مجاورت با آب و رطوبت قرار نگیرید تا محلی برای تجمع آلودگی ها و رشد باکتری ها نباشد.

انواع روش های لابیاپلاستی رو بنویسید و توضیح دهید؟

انواع روش های لابیاپلاستی رو بنویسید و توضیح دهید؟
انواع روش های لابیاپلاستی رو بنویسید و توضیح دهید؟

یکی از عمل‌ های زیبایی پرطرفدار در بین بانوان لابیاپلاستی است که با روش‌ های متفاوتی انجام میشود و هدف متخصصان زیباتر کردن ناحیه تناسلی و رفع نقص‌ های پیش آمده است.

اما به یاد داشته باشید که لابیاپلاستی با روش‌ های مختلفی انجام میشود اما بانوان با توجه به وضعیتی که دارند و میزان آسیب دیدگی باید روشی را انجام دهند که پزشک به آنها توصیه می‌ کند تا نتایج خوبی از لابیاپلاستی دریافت کنند و همواره ضمن حفظ سلامت واژن از زیبایی این عضو حساس بهره‌ مند خواهند شد.

اولین و ساده‌ ترین راه برای انجام لابیاپلاستی ایجاد برش خطی بر سطح لابیاها می‌ باشد، متخصصان این برش را ایجاد کرده تا بتوانند بخش‌ های اضافه را برداشته و تقارن را در بین لابیاها برقرار می‌ کنند، پس از اتمام عمل محل برش خورده به واسطه بخیه دوخته میشود و روند بهبود خیلی سریع حاصل می‌ گردد.

اما روش دیگر برای انجام لابیاپلاستی ایجاد برش با شکل وی در بخش پشتی لابیاها می‌ باشد، به این واسطه متخصصان می‌ توانند لابیاها را کوچک تر کرده و بخیه جزئی در سطح لابیا ایجاد خواهد شد.

اما گاهاً متخصصان برای کوتاه‌ تر کردن بخش‌ های اضافه لابیاها از روش تریم استفاده می‌ کنند، با این روش می‌ توانند تغییر شکل لابیاها را فراهم ساخته و حتی آنها را در حد محسوسی کوچک‌ تر می‌ کنند، معمولاً روش تریم برای بانوانی مناسب است که نیاز به ترمیم بیشتری داشته و متخصصان باید بخش وسیع‌ تری را اصلاح کنند.

یکی دیگر از روش‌ های انجام لابیاپلاستی ایجاد برش گوه‌ای است، ضمن انجام این روش متخصصان برشی مثلث شکل را بر روی لب‌ های لابیا ایجاد کرده و به این واسطه می‌ توانند بخش‌ های اضافه را خارج کنند‌.

تمامی روش‌ های گفته شده برای انجام لابیاپلاستی کاربردی و موثر هستند اما متخصصان با توجه به وضعیت بانوان و نوع عمل و میزان اصلاحاتی که انجام می‌ دهند بهترین روش را انتخاب کرده تا بتوانند با کمترین عارضه و جراحات این عمل را با موفقیت به انجام برسانند.

دختران باکره می توانند لابیاپلاستی انجام دهند

دختران باکره می توانند لابیاپلاستی انجام دهند
دختران باکره می توانند لابیاپلاستی انجام دهند

از بین رفتن فرم طبیعی لابیاها و عدم تقارن در این محدوده تنها به واسطه افزایش سن یا انجام زایمان اتفاق نمی‌ افتد بلکه گاهاً دختران جوان با وجود داشتن پرده بکارت مشکلاتی را در ناحیه لابیاها تجربه می‌ کنند.

بزرگ بودن لابیاها و خارج شدن آن از بخش‌ های خارجی تنها بر زیبایی واژن اثرگذار نیست بلکه محدودیت‌ های زیادی را به همراه داشته و این افراد نه تنها نمی‌ توانند لباس‌ های جذب و چسبان بپوشند بلکه برای انجام برخی از فعالیت‌ های ورزشی محدودیت خواهند داشت، به همین دلیل برخی از افرادی که برای لابیاپلاستی اقدام می‌ کنند دختران جوانی هستند که روابط جنسی نداشته و تمایل دارند پرده بکارت را حفظ کنند.

اما این سوال وجود دارد که آیا انجام لابیاپلاستی باعث ایجاد صدمه به هایمن میشود یا خیر، این نکته را همواره به یاد داشته باشید که هایمن در بخش داخلی واژن قرار می‌ گیرد و لابیاها مربوط به قسمت‌ های خارجی هستند، این امر نشان می‌ دهد که ضمن ایجاد اصلاحات در قسمت لابیاها هرگز به بخش‌ های داخلی واژن آسیبی وارد نمیشود و از آنجایی که پرده بکارت در ابتدای واژن قرار می‌ گیرد این نگرانی برای بانوان کاملاً طبیعی است.

متخصصان این اطمینان را به افراد می‌ دهند که ضمن انجام لابیاپلاستی هیچگونه آسیب و عارضه متوجه هایمن نمیشود و اطمینان داشته باشید که حتی با انجام لابیاپلاستی در حد و اندازه زیاد و ایجاد اصلاحات وسیع پرده بکارت از بین نخواهد رفت.

از این رو بانوان می‌ توانند با پایان سن بلوغ و از ۱۸ سالگی برای رفع آسیب‌ ها و فرم نازیبای واژن اقدام کرده و با انجام سایر عمل‌ های زیبایی همچون لابیاپلاستی سلامت و زیبایی واژن را باز می گردانند.

میزان ماندگاری لابیاپلاستی

میزان ماندگاری لابیاپلاستی
میزان ماندگاری لابیاپلاستی

بسیاری از روش‌ های درمانی و زیبایی امروزه با تکنیک‌ های خاصی انجام میشوند که علاوه بر دوره نقاهت محدود بالاترین میزان ماندگاری را نیز به همراه دارند.

یکی از عمل های پرطرفدار که امروزه تعداد زیادی از بانوان به واسطه آن می‌ توانند زیبایی و سلامت ناحیه واژن را بازگردانند لابیاپلاستی نام دارد، اما مسئله بسیار مهمی که در ذهن عموم افراد وجود دارد این است که میزان ماندگاری آن تا چه حد است و آیا می‌ توانند با یک بار عمل نتیجه مناسب را به دست آورند یا خیر.

تمامی پزشکان و متخصصانی که در زمینه زنان فعالیت دارند لابیاپلاستی را روشی بسیار کاربردی و موثر بر حفظ سلامت و زیبایی واژن دانسته و معتقدند که اگر با شیوه‌ های درست و نوین انجام شود بالاترین میزان ماندگاری را نسبت به سایر عمل‌ های مشابه دارد.

اما مسئله این است که آیا میزان ماندگاری بعد از لابیاپلاستی برای تمامی بانوان یکسان است یا خیر.

قبل از هر چیز باید بدانید که اگر لابیاپلاستی برای شخصی انجام شود اثری ماندگار و دائمی خواهد داشت و بعد از این عمل دیگر نیازی به انجام روش‌ های ترمیمی نخواهید داشت.

اما شرایط مختلفی بر نتیجه مطلوب اثرگذار است که مهمترین آنها تجربه و مهارت پزشک است، پس از آن به کارگیری تجهیزات نوین و کاربردی باعث میشود تا این عمل با ظرافت و کیفیت بالاتری انجام شده و نتیجه به دست آمده کاملاً ماندگار و دائمی خواهد بود.

اگر تمایل به انجام لابیاپلاستی دارید و می‌ خواهید که این عمل تنها برای یک بار انجام شود و نتیجه مناسب حاصل گردد ابتدا باید برای انجام لابیاپلاستی یک جراح بسیار خوب و متخصص را انتخاب کنید.

این پزشکان جراحی‌ های کاربردی مانند لابیاپلاستی را در حدی انجام می‌ دهند که ضمن حفظ سلامت افراد نتیجه مناسب برای همیشه باقی بماند و هیچ گونه خطر و آسیبی سلامت مراجعین را تهدید نخواهد کرد.

اما در روند انجام لابیاپلاستی تنها دریافت نتیجه مثبت مهم نیست بلکه پزشکان باید این عمل را به گونه‌ ای انجام دهند که هیچ گونه اختلالی در روابط جنسی افراد ایجاد نشود.

از طرف دیگر باید بدانید که لابیاپلاستی هیچگونه اختلالی در روند قاعدگی ایجاد نکرده و مشکلات مختلف را برای سلامت رحم و واژن به وجود نمی‌ آورد.

بلکه این عمل تنها برای رفع نقص‌ ها و آسیب‌ های پیش آمده خواهد بود و پزشکان با انجام جراحی‌ های بسیار کاربردی و دقیق می‌ توانند بهترین نتیجه را از لابیاپلاستی حاصل گردانند.

همواره توجه داشته باشید که عوامل مختلف مانند مهارت پزشک و تمامی تجهیزاتی که استفاده میشود ارتباط مستقیمی با میزان ماندگاری لابیاپلاستی دارد اما اینکه افراد دوره نقاهت بعد از عمل را با دقت و سلامت کامل سپری کنند هم بخش مهمی از قضیه می‌ باشد.

اگر مراجعین بعد از انجام لابیاپلاستی مراقبت‌ های گفته شده توسط پزشک را انجام دهند و به درستی از سلامت ناحیه واژن محافظت کنند ضمن دریافت بهترین نتیجه کمترین عوارض را از لابیاپلاستی تجربه کرده و بهترین و ماندگارترین عملی خواهد بود که برای آنها انجام می پذیرد.

با این حال اگر لابیاپلاستی در شرایطی کاملاً ایمن و مساعد انجام شود نتیجه آن کاملاً ماندگار و دائمی خواهد بود و می‌ توانید برای سالیان طولانی از سلامت و زیبایی ناحیه واژن بهره‌ مند شوید.

خدمات لابیاپلاستی در ایلام

دکتر سارا ملکشاهی یکی از بهترین متخصص های زیبایی زنان در شهر ایلام می باشد.

شما برای درخواست رزرو نوبت لابیاپلاستی در ایلام از دکتر ملکشاهی میتوانید از طریق تماس با ما و راه های ارتباطی که قرار دارد نوبت خود را ثبت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *