تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن

دلایل بروز آسیب و گشادی در واژن

امروزه بسیاری از بانوان تمایل دارند تا با وجود راه های کم عارضه و نوین اقدام به جوانسازی و ترمیم مشکلات داخلی به خصوص ظاهر واژن کرده که می‌ توانند علاوه بر بازگشت زیبایی، هرگونه نقص و  آسیب را از نواحی مختلف واژن خود برطرف سازند.

به طور کلی افزایش سن باعث میشود تا کلاژن سازی پوست کاهش پیدا کرده و برخی از نواحی بدن مانند واژینال بانوان معمولاً آسیب‌ های بیشتری را متحمل میشود.

اگر پوست خاصیت کشسانی و شادابی خود را از دست بدهد به مرور زمان چروک شده و دچار افتادگی و تیرگی میشود، که شما می‌ توانید با روش‌ های مختلف این آسیب ها را نیز برطرف نمایید.

انجام زایمان طبیعی به صورت پی در پی فشار بی نهایتی به ماهیچه های واژن وارد می‌ کند.

قطعاً بازگشت ماهیچه ها به حالت اولیه ممکن نبوده و ممکن است بانوان با آسیب های مختلف مانند گشادی واژن مواجه شوند.

همچنین انجام فعالیت های ورزشی سنگین به صورت پیوسته چنین عوارضی را برای بانوان به همراه می‌ آورد.

روابط جنسی مکرر، انجام جراحی های زنانه نیز باعث ایجاد اختلال در واژن شده و فرم اصلی آن را دستخوش تغییرات می کند.

باید بدانید که آسیب های اکتسابی مانند افزایش وزن و چاقی همچنین بلند کردن اجسام سنگین و هر گونه ضربه های شدید به لگن، آسیب دیدگی لگن و غیره همگی بر گشادی واژن تاثیر گذار می باشد.

البته می توانید با راه های مختلف این آسیب را برطرف سازند.

البته دیگر آسیب هایی که ممکن است چندان مهم به نظر نرسند ولی باعث ایجاد مشکلاتی در ناحیه واژینال میشوند و البته بسیار شایع هستند.

یبوست های پی در پی و یائسگی در بانوان می باشد که می‌ تواند اثرات مخربی بر سلامت بانوان داشته باشند.

شما می توانید در صورت گشادی واژن اقدامات لازم را برای تنگ کردن واژن انجام داده و از روش های کم خطر و کم‌ عارضه استفاده نمایید.

روش های مختلف تنگ کردن واژن

روش های مختلف تنگ کردن واژن
روش های مختلف تنگ کردن واژن

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی بسیار قوی و نوینی که امروزه در اختیار بشر قرار گرفته است.

متخصصان و پزشکان می‌ توانند در زمینه های مختلف روش‌ های درمانی کم عارضه و البته مطمئن را انجام داده و با هزینه و زمان کمتر می توانند نتیجه مطلوب را حاصل کنند.

اگر برای تنگ کردن واژن به مراکز درمانی مراجعه نمایند، متخصصان ابتدا وضعیت فرد را مورد بررسی قرار داده و تشخیص می‌ دهند که کدام روش برای رفع گشادی واژن مناسب است.

در اکثر مواقع متخصصان برای تنگ کردن واژن از نخ لیفت استفاده می کنند، این روش باعث رفع افتادگی واژن شده و هیچگونه خونریزی و بیهوشی برای افراد نخواهد داشت و در شمار روش‌ های غیر تهاجمی قرار می‌ گیرد.

به کلاژن سازی پوست کمک کرده و پس از مدتی به طور کامل جذب خواهند شد.

تنگ کردن واژن با نخ یکی از روش های محبوب در بین بانوان بوده و جایی برای جراحی باقی نخواهد ماند.

روش دیگری که برای تنگ کردن واژن بسیار محبوب و کاربردی می باشد، لیزر درمانی بوده که روشی کاملاً بی خطر و البته تضمینی خواهد بود.

تنگ کردن واژن با لیرز روش غیر تهاجمی بوده که بدون بیهوشی انجام می پذیرد، و در شمار روش های سرپایی قرار خواهد گرفت.

تنگ کردن واژن با لیزر مزایایی دارد که از مهمترین آنها عدم درد و خونریزی برای بانوان خواهد بود، با این کار جوانسازی سازی پوست به حداکثر رسیده و هرگونه افتادگی رحم و بی اختیاری ادراری هم درمان خواهد شد.

اگر برای تنگ کردن واژن از لیزرهای مخصوص استفاده شود، بلافاصله نتیجه نهایی حاصل میگردد.

اثر آن بسیار طولانی مدت خواهد بود و بدون آنکه دوره نقاهت، سوزش، خارش و التهابات را متحمل شوید با صرف هزینه های مناسب نتیجه مطلوب برای شما حاصل میشود.

یکی دیگر از روش هایی که برای تنگ کردن واژن استفاده میشود، استفاده از دستگاه rf بوده که با امواج رادیوفرکانسی می توانند به اعماق بافت واژن نفوذ کرده و با افزایش خون رسانی می توانند کلاژن سازی پوست را به حد بسیار زیادی برسانند.

توجه داشته باشید که rf برای رفع گشادی واژن بسیار کاربردی بوده و با هر سن و سالی می توانند بدون محدودیت از آن استفاده کنند.

اگر روش های ذکر شده پاسخگو نبود، متخصصان مجبور میشوند که برای تنگ کردن واژن از جراحی واژینوپلاستی استفاده کنند.

توجه داشته باشید گشادی واژن علاوه بر فرم نازیبا می تواند عامل بروز بسیاری از بیماری ها و خطرات داخلی باشد.

متخصصان توصیه می‌ کنند که در صورت بروز چنین آسیبی به پزشک مراجعه کرده و روش های مختلف برای انجام تنگ کردن واژن انتخاب نمایید.

اگر روش های ذکر شده کارساز نبود، متخصصان سعی دارند تا با جراحی واژینوپلاستی که کمی پیچیده است و دوره نقاهت طولانی دارد آسیب پیش آمده را نیز برطرف نمایند.

مزایای تنگ کردن واژن

مزایای تنگ کردن واژن
مزایای تنگ کردن واژن

برخی از عمل‌ های زیبایی و درمانی مانند تنگ کردن واژن برای بانوان راه حل مناسبی است تا از آسیب‌ ها و بیماری‌ های خطرناک محفوظ بمانند.

از مهمترین مزایا و فواید تنگ کردن واژن باید به افزایش لذت جنسی هنگام مقاربت اشاره کرد، این افراد عموما بر اثر انجام زایمان و روابط مکرر تنگی واژن را از دست داده و هنگام روابط جنسی متوجه عدم کیفیت رابطه خواهند شد، اما علاوه بر این مورد بانوان با احساس رضایت بیشتر نسبت به بدن خود حس و حال بهتری داشته و با افزایش اعتماد به نفس به مرور زمان شاهد کاهش استرس‌ ها و اضطراب‌ های روزانه خواهند بود.

زمانی که عمل تنگ کردن واژن انجام میشود اصلاحاتی بر محدوده‌ آسیب دیده اعمال می‌ گردد و به مرور زمان شاهد سفت‌ تر شدن واژن و بهبود ساختار این عضو حساس خواهند بود.

بسیاری از بانوانی که با گشادی واژن مواجه هستند به مرور زمان متوجه خشک‌ تر شدن واژن شده و این مسئله برای آنها دردسرهای فراوانی در پی دارد.

اما زمانی که شرایط برای تنگ کردن واژن فراهم میشود و این اصلاحات در ناحیه تناسلی بانوان اعمال می‌ گردد به مرور زمان شاهد رفع خشکی واژن بوده و متوجه خواهید شد که هرگز مشکلاتی را که در پی آتروفی تجربه می‌ کردید مجدداً مشاهده نخواهید کرد.

با انجام عمل تنگ کردن واژن به مرور زمان آتروفی بهبود پیدا می‌ کند و متوجه کاهش التهابات و کمتر شدن خشکی دیواره‌ های واژن خواهید بود، زمانی که گشادی واژن اتفاق می‌ افتد به این معنا است که بافت‌ ها و عضلات اطراف سلامت و عملکرد طبیعی خود را از دست داده‌ اند اما زمانی که برای تنگ کردن واژن اقدام می‌ کنید به مرور زمان متوجه میشوید که شل بودن واژن از بین رفته و بافتی سفت و منقبض دارد.

ناگفته نماند که تنگ‌ تر کردن واژن به مرور زمان برای درمان بی‌ اختیاری ادراری کاملاً موثر بوده و شاهد بهبود این عارضه خواهید بود، با تمام این تفاسیر هرگونه آسیب دیدگی در ناحیه واژن عواقب و مشکلات زیادی در پی دارد اما اگر متخصصان تنگ کردن واژن را برایتان مناسب می‌ دانند حتماً با این شیوه تخصصی به سلامت واژن کمک کرده و به دنبال آن روابط بهتر و با کیفیت‌ تری را تجربه می‌ کنید و از آسیب‌ ها و بیماری‌ های پنهان و آشکار محفوظ خواهید ماند.

عوارض تنگ کردن واژن

اگر به دنبال راهکاری برای تنگ کردن واژن هستید تنها متخصصان فعال در این زمینه می‌ توانند شما را به درستی راهنمایی کنند، اما این پزشکان در یک جلسه توجیهی برای مراجعین معایب و مزایای عمل را به طور کامل گفته تا بانوان با آگاهی بیشتری بتوانند برای این فرایند ترمیمی تصمیم گیری کنند.

مهم است که علاوه بر مزایای این جراحی حتماً معایب آن را شناخته تا با آگاهی بیشتر و کاملاً واقع بینانه برای این عمل اقدام کنید.

متخصصان بر این باورند که بعد از انجام عمل تنگ کردن واژن کمی سوزش، تورم و التهاب در ناحیه تناسلی طبیعی است و به مرور زمان و نهایتاً طی چند روز بهبود می‌ یابد، اما مسئله‌ ای که برای بانوان بسیار شایع است این است که در روزهای ابتدایی پس از عمل بانوان با کاهش میل جنسی مواجه میشوند و در موارد جدی تر ممکن است این مسئله برای مدت طولانی با فرد همراه باشد.

به یاد داشته باشید که این بانوان ممکن است هنگام استفاده از تامپون احساس درد را در ناحیه واژن حس کرده و تا زمانی که تامپون خارج نشود این درد تسکین پیدا نمی‌ کند.

از دیگر عوارضی که ممکن است پس از تنگ کردن واژن تجربه کنید خونریزی‌ های غیر معمول پس از روابط جنسی است، مهم است که متخصصان برای تنگ کردن واژن شرایط کاملاً استاندارد را در نظر بگیرند و تنگ کردن بیش از حد واژن باعث ایجاد درد، خونریزی و نهایتاً بی‌ میلی افراد برای روابط جنسی خواهد شد.

از جدی‌ ترین عوارض تنگ کردن واژن باید به عفونت‌ های مکرر دستگاه ادراری اشاره کرد این عارضه معمولا خطرناک است و بانوان را به دردسر می‌ اندازد، اما توجه کنید که کمتر کسی بعد از تنگ کردن واژن این عارضه را متحمل میشود.

با تمام این تفاسیر به یاد داشته باشید که عوارض گفته شده ممکن است بعد از عمل برای بانوان اتفاق بیفتد مهم است که با مراقبت بیشتر از بروز این آسیب‌ ها جلوگیری کرده و در صورت ادامه‌ دار شدن این شرایط حتما به پزشک خود اطلاع دهید.

تمرینات کگل

تمرینات کگل
تمرینات کگل

حتماً شما هم اطلاعاتی در مورد تمرینات کگل دارید و می‌ دانید که این دسته از فعالیت‌ های ورزشی برای تقویت عضلات کف لگن کاربردهای فراوانی دارند، اما زمانی که بانوان با آسیب دیدگی ناحیه رحم، واژن و ناحیه تناسلی به پزشک مراجعه می‌ کنند متخصصان تاکید زیادی بر انجام تمرینات کگل دارند، زیرا معتقدند که در کنار انواع داروهای مصرفی و حتی عمل‌ های جراحی تمرینات کگل به تقویت بدن کمک کرده و مرکز ثقل را ثابت و مقاوم می‌ کند و این امر باعث میشود تا سایر اندام‌ های بدن عملکرد درستی داشته باشند و از مشکلاتی همچون افتادگی، ضعف و یا تغییر شکل محفوظ می‌ مانند.

با انجام تمرینات کگل می‌ توانید عضلات کف لگن را تقویت کرده و هرگز مشکلاتی مانند نشت ادرار و بی‌ اختیاری ادراری را تجربه نخواهید کرد، با تقویت این عضلات بانوان ارگاسم بهتری را تجربه کرده و البته متوجه استقامت بیشتر بدن خواهند شد.

به یاد داشته باشید که با انجام این تمرینات وضعیت و جایگاه رحم و مثانه و البته روده‌ ها تثبیت شده و هرگز به سمت واژن کشیده نمیشوند و افتادگی اندام‌ های لگنی را تجربه نخواهید کرد.

نکته‌ ای که همواره باید به یاد داشته باشید این است که تمرینات کگل یک روش موثر برای پیشگیری از آسیب‌ های جسمانی است، اما اگر با مشکلاتی همچون افتادگی رحم، نشت ادرار و از بین رفتن سلامت واژن مواجه هستید باز هم می‌ توانید با انجام این تمرینات تخصص وضعیت بدن را به حالت سابق بازگردانید.

ضمن انجام تمرینات کگل هدف اصلی انقباض ماهیچه‌ ها است که شما می‌ توانید در مدت کوتاه تمرینات را انجام داده و حتی می‌ توانید در طی روز چندین مرتبه تمرینات تخصصی را تکرار کنید و خیلی زود شاهد تغییرات مثبت در سلامت اندام‌ های لگنی خواهید بود.

برای انجام تمرینات کگل حتماً در پوزیشن مناسب قرار بگیرید و هنگام ورزش به هیچ وجه نفس را در سینه حبس نکنید، مهم است که انقباضات به درستی انجام شده و با دم و بازدم صحیح می‌ توانید با خونرسانی و اکسیژن رسانی صحیح ثاتیر بهتری از این تمرینات مشاهده نمایید.

روش برای تنگ کردن واژن

روش برای تنگ کردن واژن
روش برای تنگ کردن واژن

از بین رفتن تنگی واژن برای بانوان ناخوشایند است، اما امروزه متخصصانی که در این زمینه فعالیت دارند با استفاده از روش های مختلف می توانند اقدام به تنگ کردن واژن کرده و آسیب پیش آمده برای بانوان را بهبود می بخشند.

دلایل مختلفی وجود دارد که باعث از بین رفتن تنگی واژن شوند، اما باید بدانید که این عارضه قابل درمان بوده و می توانید سلامت خود را به راحتی به دست آورید.

روش‌های مختلفی برای تنگ کردن واژن وجود دارد که انتخاب بهترین روش بر عهده پزشک است.

یکی از بهترین روش هایی که برای تنگ کردن واژن انجام میشود جراحی های سرپایی و کوچک بوده که متخصصان می توانند بخش های مختلف را ترمیم کرده و تنگی واژن را برای بانوان فراهم سازند، البته گاهی نیاز به انجام جراحی نبوده و این فرآیند با استفاده از لیزر درمانی نیز انجام میشود.

متخصصان توصیه می‌ کنند که برای تنگ کردن واژن اگر در مراحل اولیه آسیب و سنین جوانی هستید می توانید با انجام چند نوع ورزش به صورت پیوسته و کاربردی این عارضه را درمان کنید، اما اگر شدت گشادی واژن بسیار زیاد باشد متخصصان برای تنگ کردن واژن از روش های مختلف و جراحی های گوناگون استفاده می کنند.

یکی از روش های ساده اما کاربردی برای تنگ کردن واژن انجام ورزش ها و تمرینات کگل است، که به تقویت عضلات میانی بدن کمک کرده و به مرور زمان باعث تنگ تر شدن و سفت شدن عضلات ناحیه واژن میشود و قطعا از گشادی بیش از حد واژن جلوگیری خواهد کرد.

اما اگر متخصصان تشخیص دهند که شخص نمی تواند با تمرینات ورزشی اقدام به تنگ کردن واژن کند، با استفاده از روش‌ های گوناگون مانند کربوکسی تراپی، لیزر درمانی، تنگ کردن یا ترمیم پرینه و دیگر روش‌ های مختلف اقدام به تنگ کردن واژن می کنند که البته بسیار کاربردی، کم خطر و ماندگار است.

 اقدامات قبل از تنگ کردن واژن

 اقدامات قبل از تنگ کردن واژن
اقدامات قبل از تنگ کردن واژن

زمانی که برای رفع گشادی واژن به مراکز درمانی و کلینیک های تخصصی مراجعه می‌ کنید، متخصصان چکاپ ها، آزمایشات و معایناتی را برای شما در نظر می‌ گیرند.

تا بتوانند هرگونه مشکلات داخلی را بررسی کرده و روشی که برای شما مناسب تر است در پیش می گیرند.

اما باید بدانید که اقدامات پیش از تنگ کردن واژن نقش بسیار مهمی در نتیجه عمل خواهد داشت و با رعایت چند نکته ساده می توانید به راحتی آسیب های واژن را برطرف کرده تا به نتیجه مطلوب برسید.

متخصصان توصیه می‌ کنند که اگر از داروی خاصی استفاده می کنید در ابتدای معاینات حتما با پزشک خود در میان بگذارید تا بتوانند در صورت نیاز مصرف برخی از داروها را محدود تر و یا حذف نمایند.

بهترین زمان برای انجام تنگ کردن واژن ۵ روز بعد از پایان دوران قاعدگی خواهد بود.

توجه داشته باشید که نهایتا دو هفته قبل از عمل به هیچ عنوان نباید از مشروبات الکلی و دخانیات استفاده کنید و بهتر است که پیش از عمل تنگ کردن واژن هرگز رابطه جنسی نداشته باشید.

یکی از موانع اصلی برای عدم انجام تنگ کردن واژن، عفونت های مختلف و هرگونه زگیل و تبخال تناسلی می باشد.

اگر به عفونت مبتلا هستید باید حتما این آسیب ها به طور کامل بهبود پیدا کنند و پس از آن اقدامات لازم را برای تنگ کردن واژن را انجام دهید.

پیش از تنگ کردن واژن از طریق آزمایش خون و تست پاپ اسمیر متخصصان می‌ توانند مشکلات داخلی را متوجه شوند.

اگر نیاز به دوره‌ های درمان داشته باشید پیش از انجام عمل حتما باید یک دوره مراقبت های خاص را توسط پزشکان انجام دهید.

مراقبت های بعد از تنگ کردن واژن

مراقبت های بعد از تنگ کردن واژن
مراقبت های بعد از تنگ کردن واژن

متخصصان برای رفع گشادی واژن از روش هایی استفاده کنند که باید دوره نقاهت آنها به سلامت طی شود تا نتیجه مطلوب با ماندگاری زیاد حاصل گردد.

در مرحله اول رعایت بهداشت فردی به شما کمک کرده تا آسیب های جانبی را متحمل نشوید.

اگر هرگونه درد، سوزش، خارش و التهابات مختلف را در ناحیه واژن احساس می کنید جای نگرانی نداشته و با مراجعه به پزشک مربوطه داروهای ضد التهاب را دریافت خواهید کرد.

اصلاح رژیم غذایی و مصرف آب کافی روند بهبود شما را سرعت بخشیده و از مشکلات و آسیب‌ های مختلف جلوگیری می‌ کند.

پس از تنگ کردن واژن به هیچ عنوان نباید مشکلاتی مانند یبوست را تجربه کنید، فیبر کافی می‌ تواند سلامت گوارش شما را تضمین کند.

مزایای تنگ کردن واژن

برخی افراد تصور می‌ کنند که انجام عمل ها و فرایندهای زیبایی مانند تنگ کردن واژن تنها جنبه زیبایی داشته و هیچ کاربردی دیگری ندارد، این افراد کاملا در اشتباه هستند زیرا اگر تنگی واژن از بین برود خطرات و عوارض بسیار زیادی را برای افراد به همراه می‌ آورد.

شل شدن و افتادگی بافت عضلات واژن باعث میشود تا زیبایی و سلامت واژن به خطر افتاده و محل مناسبی برای تجمع آلودگی ها باشد.

گشادی کانال ورودی واژن باعث میشود تا هرگونه عوامل بیماری زا، میکروب ها و باکتری ها به بخش های داخلی مانند رحم انتقال پیدا کرده و باعث تجمع آلودگی و بروز بیماری‌ های خطرناک خواهد شد.

با این حال باید بدانید که گشاد شدن واژن امری خطرناک است که حتماً باید اقدامات لازم برای تنگ کردن واژن را در چنین شرایطی انجام دهید.

نا گفته نماند که تنگ کردن واژن بر افزایش اعتماد به نفس افراد، افزایش میل جنسی، سلامت روحی و نشاط آنها تاثیرگذار است.

بهترین سن برای تنگ کردن واژن

بهترین سن برای تنگ کردن واژن
بهترین سن برای تنگ کردن واژن

افزایش آگاهی بانوان در کنار وجود دستگاه‌ های پیشرفت و گسترش علم سبب شده تا عموم افراد بدانند چطور باید از سلامت و زیبایی خود محافظت کنند و با کمترین خطرات و عوارض هرگونه نقص در نواحی مختلف بدن را برطرف نمایند.

یکی از فرایندهای زیبایی که در بین بانوان بسیار پرطرفدار است روشی به نام تنگ کردن واژن می باشد که برای برخی از بانوان جنبه زیبایی و برای دسته ای دیگر نوعی درمان به شمار می آید.

اینکه که چه عواملی باعث بروز گشادی واژن میشود بسیار متعدد است، البته با شناخت آنها می توانید تا حدودی از شدت گرفتن این عارضه جلوگیری نمایید.

زمانی که فردی تصمیم به تنگ کردن واژن می گیرد این سوال برای آنها به وجود می آید که شخص باید چه شرایطی را دارا باشد تا بتواند بهترین نتیجه را از تنگ کردن واژن دریافت کند.

متخصصان و پزشکان شرایط خاصی را برای تنگ کردن واژن در نظر می‌ گیرند و به تمامی مراجعین خود اعلام می‌ کنند که در صورت داشتن شرایط ذکر شده جهت انجام این عمل به مراکز درمانی و پزشک مراجعه نمایند.

یکی از مهمترین مباحثی که در چنین شرایطی مطرح است سن افراد برای تنگ کردن واژن می باشد.

بسیاری از پزشکان و متخصصان عواملی مانند افزایش سن، داشتن رژیم های لاغری فشرده، زایمان طبیعی و مسائل ژنتیکی را عاملی برای از دست رفتن فرم و زیبایی واژن می دانند و اگر بانوان در سنین جوانی به پزشک مراجعه کنند قطعاً آسیب‌ ها در حدی نخواهد بود که پزشک انجام عمل را الزامی بداند.

با آغاز دوره های میانسالی کلاژن سازی پوست به حد بسیار محدود رسیده و بافت‌ ها آنگونه که باید و با سرعت مناسب ترمیم نمیشوند.

در چنین شرایطی پزشکان انجام تنگ کردن واژن و سایر عمل های مشابه را مناسب دانسته و معتقدند که اگر افراد تمایل به انجام تنگ کردن واژن دارند باید برخی از شرایط خاص را سپری کرده و دیگر فرآیندهای مانند زایمان را در پیش نداشته باشند.

قطعا سنین جوانی زمان مناسبی برای تنگ کردن واژن نخواهد بود مگر آنکه شخص به دلیل سایر مسائل گشادی واژن را در حد زیاد تجربه کند و برای سلامتی آنها خطر آفرین باشد.

توصیه میشود برای تنگ کردن واژن با یک پزشک متخصص مشورت کرده و سایر اقدامات و معاینات را حتماً به صورت دقیق و کاملاً جزئی انجام دهید.

با این شرایط می‌ تواند ضمن محافظت از سلامت خود متوجه شوید که آیا دوره مناسبی را برای انجام تنگ کردن واژن انتخاب نموده اید یا خیر، با این شرایط پزشکان می تواند شما را به خوبی راهنمایی کرده تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

متخصصان معتقدند که برای تنگ کردن واژن فرد باید از نظر جسمانی شرایط مناسب را دارا باشد و معمولاً سنین میانسالی و گذر از ۴۰ سالگی زمان مناسبی برای چنین عمل‌ هایی خواهد بود زیرا بدن شخص می تواند واکنش مناسبی به عمل ها نشان داده و با کمترین میزان خطر و عدم عوارض احتمالی نتیجه مناسب حاصل میشود.

توجه داشته باشید که اگر عمل های خاص مانند تنگ کردن واژن در شرایط ایده آل و سن مناسب انجام شود نتیجه آن ماندگاری بسیار زیادی داشته و افراد از عمل انجام شده رضایت کامل خواهند داشت.

خدمات تنگ کردن واژن در ایلام

دکتر سارا ملکشاهی یکی از بهترین متخصص های زیبایی زنان در شهر ایلام می باشد.

شما برای درخواست رزرو نوبت تنگ کردن واژن در ایلام از دکتر ملکشاهی میتوانید از طریق تماس با ما و راه های ارتباطی که قرار دارد نوبت خود را ثبت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *